Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një operacion policior është kryer në Durrës këtë të martë, me urdhër të SPAK.

 

Sipas informacioneve jozyrtare të Vizion Plus, bëhet me dije se janë firmosur disa urdhër arreste për Vangjush Dakon dhe disa ish zyrtarë të  Bashkisë së Durrësit, të cilët akuzohen për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh.

 

Operacioni është në vijim dhe nuk dihen emrat dhe çfarë detyrash kanë mbajtur personat në fjalë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re