SPAK ka mbyllur hetimet për dy vrasje që kanë ndodhur në Elbasan, të Emiljano Ramazanit dhe të Regis Runajt. Për dy krimet SPAK ka marrë të pandehur 3 persona që janë: Erion Alibeaj, Xhuliano Hoxha dhe Euglen Halili.

Vijon…

/faxweb