Prokuroria e Posacme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici, pasi është publikuar nje video erotike e kryebashkiakut.

Abc News e ka videon, por per shkak te permbajtjes, nuk do ta transmetoje.

Ndërkohë burim për ABC News bëjnë me dije se SPAK po verifikon autenticetin e videos dhe po verifikohet nëse vajza që shfaqet në video është punonjëse e bashkisë Kukës, dhe nëse kjo rezulton e vërtetë nuk përjashtohet mundësia që ndaj Safet Gjicit të ngrihet edhe akuza e kryerjes së marredhënieve seksuale duke shpërdoruar detyrën ose marëdheniet e varësisë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re