‘Spiun’, u arrestua për plagosjen e dyfishtë te ish-Parku, Daniel Manushi emër i njohur për policinë, 4 vite më parë qëlloi policin pas sherrit në lokal (Detajet)

e-kapaa.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Daniel Manushi i arrestuar për palgosjen e dy të rinjve dje është person me precedend të më parshëm në krime ndan personit. Në nëtor të 2017 ai ka plagosur një efektiv policie të identifikuar si Ermal Bregu.

Ngjarja ndodhi në nëtor të vitit 2017. Në ate kohë në momentin e krimit, efektivi 33-vjeçar, Ermal Bregu ndodhej jashtë orarit të shqrbimit.

Ai ka hyrë në një nga lokal ku është përballur me Manushin. Ai e ka fyer duke e thirrur “spiun” për shkak të detyrës që ka.

Mes tyre në në atë kohë fillimisht nisi një pëballje verbale dhe më pas fizike që ka vijuar në rrugë, ku Manushi qëlloi ndaj policit dhe u largua nga vendi i ngjarjes, për tu arrestuar vetëm tetë muaj më pas më konlretisht në korrik të vitit 2018.

Plagosja e policit, “Fax News”, siguron momentin e largimit të autorit (VIDEO)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë