Skip to content

Stop vrasjes në Komisariate/ Qytetarët protestojnë në heshtje (Pamjet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Protesta e heshtur po zhvillohet në të gjitha komisariatet e policisë në qytete të ndryshme të vendit.

 

Përfaqësues të PD dhe qytetarë të tjerë kanë ndezur qirinj me moton “Stop vrasjes në Komisariate”

 

Më poshtë ju sjellim pamje nga disa qytete të vendit:

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë