“Sudja ka prerë flokët dhe ka lënë mjekër”, Basha: Sot quhet Edi Rama, u merr lekët qytetarëve dhe nuk ua kthen më

luli1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gazetari: Ulja e TVSH nuk përkthehet në ulje të cmimit të energjisë, planet e PD si planet e Sudes?

Kryetari i PD, Lulzim Basha: Sudja është ajo që u merrte lekët njerëzve dhe i mbante për vete. Apo nuk e mbani mend Suden. Kush është Sudja? Plani i Sudes kush është?

Sudja ka prerë flokët ka lënë mjekër dhe quhet Edi Rama, merr lekët qytetarëve dhe nuk ua kthen. Sudja ishte analfabete, ky tjetri ka 8 vite që kapet me thonj pas karriges. Çfarë nuk ka bërë që të rrijë në atë karrige, dashni politike. Sa i përket gënjeshtrave që ha nga Tigri, se nuk ka marrë vesh asgjë ky nga ligji dhe shteti apo ekonomia.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë