Home BOTA Sulm në Stamboll, një i vrarë e dy të plagosur

Sulm në Stamboll, një i vrarë e dy të plagosur

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një student është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, gjatë një sulmi të armatosur që ka ndodhur të premten në Stamboll.
Siç raportojnë mediet turke, sulmi ka ndodhur në afërsi të stacionit hekurudhor në lagjen Pendik në Stamboll./pp/
 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë