Sulmi ndaj Bejkos, reagon Enkelejd Alibeaj: Kjo është fytyra e Sali Berishës, do veç dhunë dhe gjak

alibeaj-1-1-770x430-1-300x168.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj ka reaguar lidhur me sulmin ndaj funksionarit të PD-së Roland Bejko.

Ai thotë se kjo është fytyra e Sali Berishës.

“Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai!”, shkruan Alibeaj.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë