Reagimi i policisë: Nje person ne gjendje te dehur ka gjuajtur  me gure ku jane thyer xhamat e nje shkolle dhe eshte shoqeruar ne komisariat, ne momentin qe do perfundojne veprimet proceduriale patjeter qe do kete nje njoftim per shtyp..

/faxweb

loading...