Sulmi tragjik i Las Vegasit, iphone i shpëton jetën një gruaje

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gruaja e cila nuk dëshiron të identifikohet publikisht gjatë sulmit ishte larguar me shpejtësi drejt një taksie për tu larguar nga vendngjarja, përcjell albeu.com.
Shoferi i taksisë u shpreh se ajo i kishte treguar atij telefonin e dëmtuar nga një plumb në pjesën e prapme të tij.
Në foto shihet iphone i shkatërruar plotësisht dhe është ende e paqartë se si gruaja po e mbante telefonin e saj në momentin kur u godit.
Sulmi i tmerrshëm la 59 të vdekur dhe 527 të plagosur.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë