Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia Kufitare në Portin e Durrësit ka sekuestruar 17 mijë euro të padeklaruara.

 

Policia njofton se paratë janë gjetur të fshehura në automjetin e një 34-vjeçari. Ky i fundit është proceduar penalisht.

 

Ai akuzohet për veprën penale “Mosdeklarimi në kufi i të hollave dhe i sendeve me vlerë”.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re