Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Thirrja e familjarëve:

Në cdo shesh të mblidhen qytetarët në një orar të caktuar, për shembull në orën 14:00 dhe të mblidhen firmat për peticionin që do t’ja dërgojmë kryeministrit Edi Rama.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë