Home SHQIPERIA Të shtëna me armë në Elbasan

Të shtëna me armë në Elbasan

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Te shtëna me arme zjarri kane ndodhur pranë Universitetit te Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”. Sipas informacioneve te fundit mësohet se pas nje konflikti te çastit nje person, emri i te cilit ende nuk behet i ditur, ka qëlluar me arme ne ajer.
 
Policia ka mbërritur  menjëherë ne vendngjarje, ku ka sekuestruar ne cilësinë e provës dy gëzhoja pistolete.
 
Forcat policore po punojnë per sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.
 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë