Pak minuta pas mesnatës së sotme, në qendër të qytetit të Elbasanit janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Ndërsa deri më tani nuk raportohet për të plagosur. Policia rrethoi menjëherë zonën dhe po kryhen hetimet e nevojshme.

Mësohet se është qëlluar një automjet gjatë kohës që po qarkullonte në qytet. Ngjarja ka ndodhur më lagjen “Partizani Dyli Haxhire” në zënën e njohur si Gurabardhi.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re