Të shtëna me armë zjarri në Fier.

Një person është shoqëruar në spitalin e Fierit.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihen ende detaje të tjera.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re