Të shtëna arme në Lungomaren e Vlorës. Dy persona dyshohet se janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe janë qëlluar më pas me armë. Nuk raportohen persona të plagosur ndërsa sipas detajeve të siguruara nga Fax News, ka pasur shkëmbim zjarri ndërmjet dy makinave dhe njëri prej automjeteve ka pasur dëme si pasojë e plumbave.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re