Skip to content

Temperatura deri në 40 gradë/ Parashikimi i motit për sot

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Këtë të premte moti do të jetë me kthjellime përgjatë zonës perëndimore dhe vranësira te pakta në relievet malore.

 

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 17-24 grade, në mesditë do te jene me rënie duke luhatur 35°C ne veri deri në 36-40°C.

 

Era do të jete me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim te forcës 2-3 balle ne det te hapur.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë