Skip to content

Temperaturat arrijnë në 33 gradë/ Parashikimi i motit për sot

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore dhe juglindje.

 

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 16-19 gjatë ditës 28 °C në veri deri në 29-33°C në zonat e ulëta.

 

Era do të jetë me drejtim Veri-Perendim me shpjetësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë