Subscribe

Mbërrijnë në gjykatën e shkallës së parë në Vlorë 12 personat e parë nga 69 të arrestuarit e operacionit “Tempulli” në Vlore.

Eduart Ahmeti, Idlir Omeri,Bebeto Basha, Julian Shabani, Klajdi Muca, Ari Myrtaj, Lisandro Murati, Gerand Nebiu, dhe Jurgen Breshani jane te arrestuar qe do njihen me masat e sigurise.

 

Ata akuzohen per shperndarje te lendeve narkotike.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re