Seanca plenare e kësaj të hëne është mbyllur brenda pak minutash.

 

Kjo për shkak se opozita edhe këtë herë, ndezi tymuese dhe flakadanë gjatë seancës, si dhe godisnin me duar tavolinën për të penguar fjalën e deputetëve.

 

Për këto veprime, kryeparlamentarja Lindita Nikolla përjashtoi deputetin e PD Flamur Noka.

 

Vijon..,

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re