Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Është shoqëruar me tensione mbledhja e sotme e këshillit Bashkiak të Himarës ku pritet të bëhet konstituimi i tij.

Sipas BW, raportohet se mbështetës të Fredi Belerit kërkojnë që punonjësit e bashkisë të dalin jashtë.

Ndërkohë të pranishëm janë edhe i deleguari politik i Partisë Socialiste Blendi Klosi si dhe ambasadorja e Greqisë, Konstantina Kamitsi.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re