Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Katër persona, ende të paidentifikuar, janë shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës.

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, ata kanë tentuar të vjedhin me dhunë në një biznes privat në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Për shkak të reagimit të shërbimit privat të sigurisë dhe mbështetjes dhe reagimit të menjëhershëm të Policisë, personat nuk kanë mundur të realizojnë vjedhjen dhe duke përfituar nga errësira janë larguar.

Grupi hetimor ka sekuestruar pamjet filmike dhe vijon punën nën drejtimin e Prokurorisë për zbardhjen dhe dokumentimin e ngjarjes./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re