Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

E ndërsa në Greqi autoritetet rekomandojnë që qytetarët të shmangin daljen nga shtëpia për t’u mbrojtur nga dielli i nxehtë, në Italinë fqinje (në veri) po ndodh krejt e kundërta: stuhitë, breshwri i fortë, rrufetë dhe tornadot kanë shkaktuar probleme të rënda në rrugë dhe disa lëndime në qytetarë. Stuhi të reja dhe breshër të […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re