Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Adriatik.

Tërmeti që ka rënë në Detin Adriatik është ndjerë edhe në Shqipëri dhe Mal të Zi, në këtë të fundit 12 kilometra larg Ulqinit.

Sipas të dhënave të para tërmeti ka qenë 4.0 ballë, i shkallës Rihter.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re