Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku ka reaguar pas deklratës së Floriana Faros e cila ditën e sotme pohoi se “Lulzim Basha nuk kishte transparencë me ekipin e fushatës së 25 prillit”.

Gjatë një shkrimi në rrjetet sociale, Çollaku ka ironizuar zëdhënësen siç e quan ai “dyjavorëshe” të Partisë Demokratike, duke shkruar:

Qe Florianes (nje javoreshe ne Pd) nuk iu paska lene hapsira te drejtoje fushaten e PD madje nuk ka patur as telefonata falenderuese mbrapa, qenka nje nder problemet e cuditshme te PD dhe gabimet e Lul Bashes. E dini cfare ,mendoj se ne kesi rastesh Lul Bashes mire ia bejne.

/faxweb