Skip to content

Tirana kampione/ Berisha uron bardheblutë: Ndezët zemrat e kryeqytetit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lideri historik i PD, Sali Berisha ka uruar ekipin e Tiranës për fitoren e titullit të 26-të të kampionatit si dhe tifozët për emocionet e këtij sezoni.

Berisha shkruan në Facebook se fitorja e kampionatit nga Tirana ka ndezur zemrat e kryeqytetit.

Postimi
Tirana Kampion!
Sot ekipi i futbollit i Tiranës është Kampion i Shqipërisë për herë të 26-të!
Urime ekipit dhe tifozëve bardheblu! I ndezët zemrat e kryeqytetit!

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë