Tiranë/ Burri e rrahu dhe e kërcënoi, 46-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës duke pirë ilaçe

sad-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ditën e sotme Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë shtetasin I.XH 57 vjeç pasi ai kishte dhunaur fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij e cila më pas ka tentuar dhe vetvrasjen.

Shtetasja G.L ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar medikamente por më pas ka marrë ndihmën mjekësore dhe është rikthyer në banesë.

Materialet e Prokurorisë po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:
Specialisët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve I. Xh., 57 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe G. L., 46 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes. Si pasojë e dhunës së ushtruar, bashkëshortja e shtetasit G. L., ka tentuar të vetëvritet, duke konsumuar medikamente, dhe pasi ka marrë ndihmën mjekësore në spital, është larguar në banesë.

(E.D/faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë