Tjetër deputete e PD-së i bashohet “Foltores” së Berishës në Korçë

berisha-koti.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kryeministri dhe lideri historik i demokratëve, Sali Berisha u prit me entuziazëm për “Foltoren” e radhës me demokratët e Korçës.

Në këtë takim janë të pranishëm drejtues të PD ndër vite, lokal dhe qëndrorë, ish-deputetë dhe deputetë aktuale. Krah Berishës janë dy deputetët e Korçës Edmond Spaho dhe Sorina Koti si dhe të tjera figura të njohura si Gjergji Papa, Andrea Mano, Agron Azisllari, Devis Osmani, Eleina Qirici, Ardi Shkëlqimi etj.

Sorina Koti aktualisht është Nënkryetare e Komisionit të Ekonomisë, si përfaqësuese e PD. Kurse Spaho është deklaruar vazhdimisht pro Foltores.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë