Skip to content

Tjetër ditë përvëluese, temperaturat deri në 41 gradë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Edhe sot Shqiperia do te jete e perfshire nga nje mot shume i nxehte!

 

Deri në orët e mesditës orët me diell do të jenë të shumta në të gjithë vendin tonë.

 

Pasdite dhe ne mbremje do te kete kalime vranesirash ne veri dhe verilindje.

 

Temperatura maksimale pritet te arrije deri ne 41 grade.

 

Ne mengjes do te kete rritje te vogel te temperaturave maksimale ndersa ne mesdite do te kete nje ulje te vogel.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë