Skip to content

Tjetër shtet heq të gjitha kufizimet e udhëtimit me Shqipërinë: Duke filluar nga data…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njoftimi i plotë:
“Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Turqia ka hequr të gjitha masat lidhur me Covid-19, për udhëtimet drejt këtij vendi.

Duke filluar nga data 1 qershor 2022, nuk do të aplikohet më kriteri i paraqitjes së testit PCR/Antigjen.

Udhëtimet lejohen për çfarëdolloj arsyeje”

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë