Home BOTA Tmerr në Tajlandë: ish-polici shkakton masakër mes fëmijësh

Tmerr në Tajlandë: ish-polici shkakton masakër mes fëmijësh

0
Tmerr në Tajlandë: ish-polici shkakton masakër mes fëmijësh

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një person i armatosur përhapi terror dhe vdekje në Tajlandë sot kur hyri në një çerdhe dhe hapi zjarr ndaj fëmijëve dhe të rriturve. #Breaking| At least 20 people were killed in a mass shooting in a northeastern province of #Thailand. The shooter is ex-policeman and a manhunt has been launched to arrest him. pic.twitter.com/WbmIP6MZ1V […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë