Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje shume e rende eshte regjistruar ne oret e para te mengjesit te se premtes ne Tirane.

Shperthimi i nje bombole qe perdorej per gatim, shkrumboi teresisht nje banese, e per pasoje gjeti vdekjen nje foshnje 6-muajshe.

Foshnja ndodhej ne banese nen pranine e gjyshes se vet, e cila doli nga banesa sapo diktoi flaket.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Gani Domi”, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht banesa e shtetases J. L.

Si pasojë ka ndërruar jetë një foshnje 6 muajshe, ndërsa shtetasja J. L., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë