Tragjedi në Astir/ Bie zjarr në pallat, nëna dhe djali hidhen për ti shpëtuar flakëve

zjarri1-750x450-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ngjarje e rende mengjesin e kesaj te shtune ne zonen e Astirit ne Tirane.

Nje banese ne katin e trete te nje pallati mesohet se eshte perfshire nga flaket ne oren 05:55.

Nisur nga flaket e perhapura me shpejtesi dhe nga paniku 62 vjecarja Hava Osmenaj dhe djali i saj Klodiani jane hedhur nga lartesia e katit te trete.

Per fat te keq gruaja 62-vjeçe kur ka mberritur ne spital.

Nderkohe djali 36-vjec, Klodian Osmenaj ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë