Tre persona kanë humbur jetën nga rrëzimi i një vinçi në Torino dhe tre të tjerë janë plagosur, raportojnë mediat italiane. Vinçi ka qenë i mbështetur në një pallat gjashtëkatësh dhe sipas informacioneve të para objekti nuk ka pësuar dëmtime. Në aksident janë dëmtuar disa makina. Në vendngjarje kanë mbërritur 118 personel mjekësor me katër […]