Skip to content

Tragjedi në Vaun e Dejës, zetori përmbyset dhe e zë brenda, humb jetën 38 vjeçari

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vaun e Dejës ku një 38 vjeçar me inicialet, E.Rr ka humbur jetën pasi aksidentit të ndodhur me mjetin që drejtonte.

Mësohet se i ndjeri ka humbur kontrollin e zetorit që më pas është përmbysur duke lënë të vdekur 38 vjeçarin.

Njoftimi i Plotë:

Vau i Dejës /Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në fshatin Rranxa, Vau i Dejës duke lëvizur me një mjet zetor, shtetasi E. Rr. 38 vjeç, banues në fshatin Rranza, Vau Dejës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë zetori është përmbysur, si pasojë, shtetasi E.Rr ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Shkodër.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë