Tragjedi për familjen shqiptare në Greqi, babai, nëna e vajza ndërrojnë jetë në aksident

1636992339_Screenshot_10-2.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Makina e tyre u transformua në një masë amorfe. Kaq e fortë ka qenë përplasja (shiko fotot e videon më poshtë) e cila i mori jetën tre pjesëtarëve të një familje shqiptare që jetonte në Greqi.

Siç raporton media greke, babai 46 vjeçar, nëna 43 vjeçe dhe vajza e tyre 22 vjeçe, ndërruan jetë si pasojë e aksidentit tragjik me një kamion.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë