Aktori i njohur i humorit Irgen Çela ka reaguar pas tragjedisë së ndodhur në New York.

 

Në një postim në Instagram, Çela teksa nxjerr një foto me mikun e tij Florind Belliu, ka shprehur dhimbje për atë që ka ndodhur.

 

“Ma copëtove zemrën shoku im i shtrenjtë. Nuk e besoj që ike kështu bashkë me Ornelën. Nuk më besohet që po bëj këtë status për ty . Je i ngulitur në mendjen time dhe zemrën time për gjith ato kujtime të bukura që kemi bashkë dhe pasionin që ndanim për aktrimin. Ju shkoftë Shpirti në paqe të dyve shoku im i shtrenjtë dhe Zoti i dhëntë forcë familjes tënde në këto momente të vështira”, shkruan Çela.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re