Skip to content

Tragjike! Po udhëtonin për pushimet e festave/ Përplasja me makinë u merr jetën dy vogëlushëve të familjes

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një tragjedi ka ndodhur në Angli ku dy anëtarët më të vegjël të n jë familjeje humbën jetën pasi makina e tyre u përplas me një bordurë në rrugë.

Djali 11 vjeç dhe vajza 9 vjeç humbën jetën pas përplasjes në orën 20:50 të mbrëmjes së djeshme.

Sipas The Sun, mësohet se ata po udhëtonin për pushime në jug të vendit.

Shoferi, një burrë 61-vjeçar, pësoi lëndime të rënda dhe u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm të Southampton për trajtim bashkë me gruan e tij 48-vjeçare.

(E.D/faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë