Ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mesditën e sotme në aksin e rrugës Fushë Krujë – Vorë. Dy persona janë plagosur pasi qarkullonin me ciklomotor dhe u përplasën nga një automjet tip trajler.

Personat e plagosur janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë për të marrë trajtim mjekësor. Policia ka nisur hetimet për të mësuar detaje se si u shkaktua ngjarja.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re