Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në Shkup, në ditën e pestë të protestës kundër propozimit francez, një pjesë e protestuesve tentuan të hynin në Çarshinë e Vjetër dhe u përleshën me shqiptarët në sheshin “Skënderbeu”. Mijëra protestues po marshonin nga Qeveria drejt Kuvendit, por një pjesë e tyre janë drejtuar drejt sheshit ku dhjetëra shqiptarë u kundërpërgjigjën me gurë e […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë