Skip to content

Tre të plagosur nga përplasja e motorave në aksin Lezhë-Shkodër

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tre persona jane plagosur mengjesin e kesaj te merkure ne nje aksident ne Lezhe.

 

Perplasja e dy motorcikletave ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder, per pak sa nuk shkaktoi nje tragjedi.

 

Ne ngjarje jane plagosur drejtori i njerit prej motoreve si dhe drejtuesi i mjetit tjeter motorik se bashku me pasagjerin qe udhetonte me të.

 

Paraprakisht mesohet se te plagosurit jane jashte rrezikut per jeten.

 

Policia e Lezhes ishte ne vendin e ngjarjes per te kryer ekspertizen mbi shkaqet e aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë