Skip to content

Tre të shuarit e Gllogjanit, pa u kuptuar pse

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Këta janë Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj, janë dy nxënësit që mbetën ta pajetë nga të shtënat drejt autobusit ku ata ndodheshin, ngjarje e ndodhur në Gllogjan të Deçanit. Krah tyre, Gani Gjokaj, shoferi që pati të njëjtin fat. Ndërkohë, Rasim Selmanaj i AAK-së, shkroi për fotot e vajzës dhe djalit “Jam i tronditur me […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë