Një 50-vjeçar është gjetur i vdekur në rrugë nga kalimtarët, pranë Rrugës së Elbasanit në Tiranë.

Sipas njoftimit paraprak të policisë, në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.06.2022, në Rrugën e Elbasanit, është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, një shtetas rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re