Një tjetër ngjarje kriminale ka tronditur vendin pasditen e kësaj të mërkure.

 

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Dukagjin.

 

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe policia është nisur drejt vendit të ngjarjes

 

Sipas informacioneve të para, mësohet se  viktimë ka mbetur shtetasi me iniciale Z.G, ndërsa i plagosur djali i tij Gj. G

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re