Skip to content

Tronditet Miloti; dy të vrarë në një atentat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Regjistrohet një tjeter ngjarje e rende në Laç.

Vizion Plus raport per te shtena me arme zjarri rreth ores 21:00.

Policia beri te ditur se jane plagosur dy persona, Ylli Brahimi dhe Klevis Preçi.

Burime jozyrtare bejne me dije se te dy te plagosurit kane nderruar jete.

 

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë