Skip to content

Tronditet Miloti; dyshohet për dy të vrarë në atentat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Regjistrohet një tjeter ngjarje e rende në Milot.

Vizion Plus raport per te shtena me arme zjarri rreth ores 21:00.

Burime jozyrtare bejne me dije se nje shtetas ka humbur jeten, konkretisht Klevis Prenci, ndersa Ylli Brahimi eshte plagosur rende.

Megjithate ende policia nuk ka dhene nje version zyrtar mbi ngjarjen dhe bilancin e saj.

Ylli Brahimi rezulton person i perfshirat ne vorbullat e ngjarjeve kriminale,.

Ne janar 2001 ai i ka shpetuar nje atentati.

 

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë