Donald Trump, ish-presidenti dhe favorit për kandidatin republikan për zgjedhjet presidenciale në 2024, u deklarua i pafajshëm në gjykatën në New York. Ish-presidenti amerikan u përball me akuza se përdori para nga fushata e tij e parë presidenciale për të blerë heshtjen e yllit porno Stormy Daniels. Avokatët e tij kundërshtuan kamerat në sallën e […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re