Skip to content

Tryeza mes shoqërisë civile dhe mazhorancës për presidentin, Edi Paloka “kap” detajin: Pjesë edhe konsullata greke në Korçë, të shkojë edhe Lulzim Basha…

  • 20/04/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reagimi nga Edi Paloka:
“Vetem nje detaj , per te treguar se sa “serioz” eshte procesi qe po zhvillon Rama per gjetjen e Presidentit te Republikes.
Ne listen e grupimeve, shoqatave dhe politikaneve qe u eshte kerkuar te propozojne kandidatura per President te Republikes se Shqiperise , eshte dhe KONSULLATA GREKE ne Korce…!!! Neser pritet qe ne bisedime me mekembesin e Rames , per kete proces kaq “serioz” te shkoje dhe mekembesi i LB .
Ne foto disa nga ”shoqatat” qe jane ftuar me e-mail te bejne propozimet e tyre!”

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë