U aksidentuan pak ditë më parë/ Ndërrojnë jetë në spital çifti i bashkëshortëve nga Mirdita

aksidentiii-1-1100x620-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kanë ndërruar jetë në spital çifti i bashkëshortëve nga Mirdita të ilët pak ditë pasi u përfshinë në një aksident në hyrje të qytetit të Rrëshenit në Mirditë.

Pavarësisht për kujdesit mjekësor, shtetasit P.P dhe L.P. nuk mundën që t’u mbijetojnë plagëve të marra dhe gjetën vdekjen në spital në Tiranë.

Nga ky aksident mbeti i plagosur dhe një person tjetër i cili po merr mjekim në spital.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë