Vidhet një farmaci në Papër të Elbasanit.

Mësohet se persona të paidentifikuar, kanë vjedhur të gjithë medikamentet e farmacisë, vlera e të cilës kap shifrën e 35 milion lekëve të vjetra.

Mësohet se farmacia është në pronësi të bashkëshortes së këngëtarit Ylli Baka.

Mbeten të paqarta rrethanat e vjedhjes, dhe se përse policia e ka mbajtur të fshehtë.

Ylli Baka eshte kengetari qe u be i njohur me kengen “Baftjari”. Teksa u be hit ne nje feste nen tingujt e te ciles kercyen Ilir Meta me Donald Lu, shpesh titulli i kenges perdoret dhe nga politika!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kAT_sVWxuTE]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re